Toegang 

 Nieuws
 Foto's
 Competitie teams
 Training
 Activiteiten
 Over vereniging
 Bestuur en commissies



Competitie Voorjaar 2017: teams en speeldagen
 F.J.J.H. van Hoorn  Competitie  658x gelezen

De indeling van de competitieteams voor Voorjaar 2017 is bekend. Zie hier het complete overzicht van

  • de teams,
  • de teamleden en
  • de speeldagen             Lees meer>

 

De indeling van de competitieteams voor Voorjaar 2017 is bekend. Zie hier het complete overzicht:

Indeling senioren voorjaarscompetitie 2017:



Zondag Heren 1:


Tim Makker*

Rens van Os

Pim van Os

Viktor van der Bent

Reindert Daniels

Remco Koopman


Zaterdag mixdub 50+:


Ria Sluys*

Kitty Foncke

Anneke van de Meer

Ton Baartscheer

Rob Goenee

Vrijdag mix 17+4:


Fred Oostrom*

Cor van Riet

Rene Baars

Marloes Westerhof


Donderdag Dames Dub 1:


Thea Zeeuw

Femy de Kwaatsteniet

Monique Landkroon*

Astrid van Os

Karin vd Berg

Zondag Heren 2:


John van Dam *

Niels van Amstel

Dennis Vrolijk

Maurits van Tubergen Lotgering



Vrijdagmo Heren 1:


Dick Daniels*

Maxim de Voogt

Gerard Benning

Aad Hoek

Vrijdag mix 17+ 5:


Anneke van Dijk*

Marielle vd Sluijs

Corine Verhoeff

Tom Feitz

Merlijn Verhoeff



Zaterdag Heren 1 17+:


Ivo Paschold*

Sander de Wit

Jochem van den Buuse

Guido Tersteeg

Alex Oskam


Vrijdagmo Heren 2:


Henk Tenhagen*

Loek de Haan

Willem Harlaar

Sjaak van Schadewijk

Hans Bakker

Jan Huygen


Vrijdag mix 35+ 1:


Annette van der Ven

Danielle de Groot

Gitta van Vliet

Kim Vahl*

Cees van Dijk




Zaterdag Heren 2 17+:


Ron Vergeer*

Jack Ravenstein

Jurrien Quist

Marco van Nimwegen

Hans van der Tweel

Jos van Es

M. Burggraaff

Vrijdag mix 17+ 1:


Astrid van Os*

Hanneke Visser

Edward vd Elshout

Frank van Hoorn

Arno van Os

Vrijdag mix 35+ 2:


Colinda van Velsen

Laudy Groenewold

Carin van Gool*

Pim van Velsen

Jan van Gool

Eric Groenewold

Ronald Vogels



Zaterdag mix 1 17+:


Karin vd Bent

Ki Sook Kautz

Sylvia van Zanten

Lisa van Zanten

Marielle Zeilstra

Saskia Papenhuijzen

John Smits

Frans vd Linden*

Jasper van Zanten


Vrijdag mix 17+ 2:


Joke Sauerbreij*

Nadieh Verheijen

Marijke van Dijk

Freek Savert

Henk Bak

Vrijdag dames 1 35+:


Andrea van Mullem*

Karin Menting

Willeke van Dijk

Bettine Rube

Jannie Roos

Ada van Lent



Zaterdag Heren 1 35+:


Max Paschold

Arjen Bremer*

Lars Slikkerveer

Henk Bouma

Paul Keereweer

Onno Bremer


Vrijdag mix 17+ 3:


Monique vd Bosch*

Flora Kamphof

Rinda de Kruijk

Mark Baars

Roy vd Bosch

Sander vd Meer

Ronald de Kruijk


Dinsdag Dames 1:


Wilma Toebes

Joke Goenee

Irma van Dam*

Karin vd Berg

Ineke Grootegoed




*captain


Algemeen reserve:

Dora van Dijk, speelsterkte 8/8, tel.nr. 06-49690725

Fetty van Vianen speelsterkte 8/8, tel.nr. 0348-417141

Walter Bouwman speelsterkte 8/8, tel.nr. 06-34067876

Veel succes met de competitie


Karin Menting

 

Competitiedagen 2017 (wijzigingen voorbehouden) 

Ronde

dinsdag

woensdag

Donderdag

vrijdag

zaterdag

zondag

1

11-apr

12-apr

06-apr

07-apr

08-apr

09-ap

2

18-apr

19-apr

13-apr

14-apr

15-apr

17-apr*

3

02-mei

03-mei

20-apr

21-apr

29-apr

30-apr

4

09-mei

10-mei

04-mei

05-mei

06-mei

07-mei

5

16-mei

17-mei

11-mei

12-mei

13-mei

14-mei

6

23-mei

24-mei

18-mei

19-mei

20-mei

21-mei

7

30-mei

31-mei

01-juni

26-mei

27-mei

28-mei

 * 17 april valt op een maandag (=2e Paasdag) en wordt gezien als de zondag van week 15

 


dinsdag 13 december 2016, 20:57 uur

Competitie Voorjaar 2017: teams en speeldagen

De indeling van de competitieteams voor Voorjaar 2017 is bekend. Zie hier het complete overzicht van

  • de teams,
  • de teamleden en
  • de speeldagen             Lees meer>

 



 Nieuws 
Alle berichten

Nieuws per onderwerp:
  Algemeen
 Activiteitenkalender
 Alle leden op een rij
 Commissies
 Competitie
 Jeugdactiviteiten
 Tossen
 Voor nieuwe leden
 KNLTB

Nieuws op datum:
Nieuws via RSS:
xml Nieuws
xml Reacties
Meer over RSS...


 Activiteiten 
 Competitie teams 
Senioren
 Donderdag Dames
 Vrijdag Dames
 Vrijdag Gemengd
 Vrijdag Heren
 Zaterdag Heren
 Zondag Heren